Müşterilerimiz

Pilot Çeviri olarak kurulduğumuz 2004 yılından beri binlerce resmi kuruma, işletmeye, tüzel kişilere ve sivil toplum kuruluşlarına iletişimlerini kolaylaştırmak adına bilgili ve tecrübeli çevirmenlerimizle hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Her ne kadar kâr amaçlı bir şirket olsak da güzel ülkemizin yurtdışında temsili ve toplumsal farkındalık amacıyla gerek Avrupa Birliği uyum sürecinde gerekse mültecilerin ve göçmenlerin haklarını savunan sivil toplum kuruluşları ve uluslararası kuruluşlara sunduğumuz yazılı çeviri hizmetleri ile katma değer sağlıyoruz. Bu konuda duyduğumuz gururu sizler paylaşmak istiyoruz. Diller arası köprünüz olmaya devam edeceğiz.

Müşterilerimizin Görüşleri

“Her zaman gereken desteği vererek ve özveri göstererek sağladıkları yüksek kalitedeki hizmetleri için Pilot Çeviri’ye teşekkür ederiz.”

Gülay KAYA

RINA Türkiye, Entegre Sistemler Baş Denetçisi

“2007 yılından bu yana çeviri hizmetini Pilot Çeviri’den alıyoruz ve bu süre zarfında çevirisi yapılan metinlerin hepsinde hem hız hem de doğruluk açısından gayet memnun kaldık.”

Eser ÖZDİL

PETFORM (Petrol ve Doğal Gaz Platformu Derneği), Genel Sekreter

“Kamu kurumları tarafından güncellenen hukuki metinler, faaliyet raporları, web sitesi içeriği ve şirket sözleşmeleri başta olmak üzere birçok farklı noktada 2013 yılından bu yana Pilot Çeviri’den hizmet alıyoruz. Bu süre zarfında zamana riayet ve doğru çeviri açısından gayet memnun kaldığımızı ifade edebilirim.”

Altan KOLBAY

Turcas Petrol A.Ş., Kurumsal İletişim ve Kamu İlişkileri Müdürü